Бюро перекладів Мінфоців

- бюро перекладів, що входить до ТОП-10 найбільших перекладацьких компаній України.

Навіть якщо ви вперше чуєте про наше бюро перекладів, ви з великим ступенем ймовірності вже зустрічалися з результатами нашої роботи. Адже наші переклади можна зустріти повсюди. Це тексти етикеток на упаковках з ліками та продуктами харчування, переклади інструкцій до домашньої техніки та інструкцій з експлутації автомобілів, переклади книг та журнальних статей.

Бюро перекладів Мінфоців - це професійні перекладачі, у багатьох з яких є спеціальна технічна освіта або ж які є тематичними фахівцями в своїй галузі; це досвідчені редактори, фахівці-носії мови, репетитори іноземних мов, гіди-перекладачі, менеджери по роботі з клієнтами та позаштатні спеціалісти.
Репетиторам и Перекладачам:
Заробляйте разом з нами!
Корпоративна культура
Правила виконання письмових перекладів

Замовити наші послуги можна в наступних містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Олександрія, Красний Луч, Єнакієве, Стаханов, Костянтинівка.