Контакти

Наш головний офіс в Україні розташований у місті Старокостянтинові. Якщо ви плануєте відправляти нам тексти поштою, то поштова адреса буде звучати так: 31100, Хмельницька обл., місто Старокостянтинів, вул Кринички, будинок 44/1.

Ми працюємо з понеділка по п'ятницю, за стандартним графіком - з дев'ятої ранку до вісімнадцяти вечора. Можемо вийти на роботу й у вихідні, якщо ви з нами про це домовитеся. З усіх питань ви можете писати нам на і-мейл: minfociv@gmail.com.

Але при цьому ми працюємо не тільки в Україні - завдяки Інтернету, ми доступні в Франції, Швейцарії та багатьох інших країнах. Досить надіслати заявку на наші послуги по електронній пошті - і оплатити замовлення!

Серед наших послуг - такі:
Мінфоців - міжнародна компанія. А це означає, що:
  1. по-перше, ми надамо вам по-справжньому якісний сервіс;
  2. по-друге - у нас є представництва в інших країнах!
Ви можете знайти наші представництва:
  • На території колишнього СРСР і так званих "народних республік", тобто переважно в слов'янських країнах: в Білорусі, Болгарії, Латвії, Литві, Македонії, Молдові, Польщі, Росії, Румунії, Сербії, Словаччини, Словенії, Хорватії, Чорногорії, Чехії та Естонії;
  • У західній Європі: в Австрії, Андоррі, Бельгії, Великобританії, Угорщини, Німеччини, Греції, Данії, Ірландії, Ісландії, Іспанії, Італія, Ліхтенштейні, Люксембурзі, на Мальті, в Монако, Нідерландах, Норвегії, Португалії, Фінляндії, Франції, Швеції , Швейцарії.
Якщо ж ви хочете співпрацювати з нами як перекладач або викладач іноземної мови, то ми чекаємо на ваші резюме на minfociv@gmail.com. Платимо ми за підсумками добре виконаної роботи в кінці місяця, про штрафи повідомляємо заздалегідь.

Якщо ж хочете співпрацювати як партнер, ставши власником одного з представництв нашого спільного бізнесу - звертайтеся на і-мейл. Ми готові платити відсоток від прибутку з наведених вами великих клієнтів, які бажають допомагати з роботою для ваших клієнтів. Сьогодні у нас понад вісімдесят партнерів в різних країнах - і всі вони задоволені нашою спільною роботою.

З усіх питань ви можете звертатися до наших менеджерів. Не сумнівайтеся, ви не залишитеся без відповіді! Чекаємо на ваші листи!