Блог

Це місце, де як перекладачі, так і репетитори можуть поділиться своїм досвідом. Читачі - це замовники перекладів, яким була б корисна та чи інша інформація на замовлення і яким при цьому цікаво почитати, що пишуть перекладачі, з якими вони будуть працювати. Це поточні або потенційні учні репетиторів - їм хотілося б почитати про методи викладання іноземних мов по скайпу і взагалі познайомитися з репетиторами. Це працівники нашого бюро перекладів, яким просто може бути цікавий чужий досвід і підхід, а також думки своїх колег. Ділитися досвідом - взагалі відмінний задум, чому б не втілити його в життя?

Ми чекаємо ваших матеріалів за наступними темами:

1. Письмовий перекладач - поділіться з читачами своїми напрацюваннями або думками в області письмового перекладу!
2. Усний перекладач - вам є що сказати з усного перекладу? Ми будемо раді показати це і читачам!
3. Репетитор мови - за цією темою ви можете поговорити про те, які бувають методики викладання мов, які в цій справі тонкощі і які веселі фрази говорили ваші учні на уроках (адже у кожного вчителя є подібні перли!).
Тому, якщо вам є чим поділитися з читачами в області письмового перекладу, усного перекладу або ж викладання мови - надсилайте тексти на нашу електронну пошту, і все, що буде написано гідно, ми обов'язково розмістимо в блозі.