Переклади для нерухомості

Якщо говорити про такий вид перекладу, як переклад для нерухомості (він же переклад текстів в сфері будівництва) - то це можуть бути дуже різні переклади документів. Справа в тому, що погана та будівельна компанія, яка жодного разу не брала участі в тендері, що не обмінювалися з іншими країнами своїми досягненнями і не пробувала тим чи іншим шляхом вийти на міжнародний ринок, почавши будувати що-небудь за кордоном.

Як правило, матеріали зі сфери будівництва визначаються нестандартним форматом - це можуть бути графіки, таблиці або ж креслення. Таким чином, необхідно розуміти, що вам потрібен не просто перекладач, але бюро перекладів, яке зможе зверстати всі креслення і графіки так, як вони були зверстані в оригіналі - тільки частину в перекладеному вигляді.

А ще є правила, з якими наша компанія справляється ідеально:
  1. Терміни повинні бути перекладені чітко і всюди однаково. Не може бути такого, щоб в одному і тому ж тексті, прозвучала, наприклад, один раз шпаклівка, а інший - замазка. Наші редактори ретельно вивіряють тексти на предмет термінологічної однаковості.
  2. Вирази, характерні саме для будівельної сфери, повинні перекладатися адекватно, а не буквально. Аргонізми (слова, характерні для конкретної тематики) в різних країнах різні, і це необхідно враховувати.
  3. Інформація повинна бути передана точно і лаконічно, без "води". Переклад для нерухомості - не переклад белетристики.
Наше бюро перекладів готове прийняти ваші замовлення в будь-який час доби, тому що переклад документації може бути вам критично необхідний з будь-яким ступенем терміновості. Все ж в будівництві зазвичай перерв не роблять. Якщо ви залишите заявку на переклад на нашій електронній пошті, з вами зв'яжеться наш менеджер в лічені хвилини. Чекаємо на ваші замовлення!

Замовити переклад для нерухомості можна в наступних містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Олександрія, Красний Луч, Єнакієве, Стаханов, Костянтинівка.