Вакансії

Вакансія для перекладачів іноземних мов

Мови перекладів:
Наше бюро перекладів працює з усіма мовами світу; А - азербайджанська, албанська, англійська, арабська, вірменська; Б - білоруська, болгарська; В - угорська, в'єтнамська; Г - голландська, грецька, грузинська; Д - дарі, датська; І - іврит, іспанська, італійська; К - казахська, китайська, корейська; Л - латинська, латиська, литовська; М - молдовська, монгольська; Н - німецька, норвезька; П - перська, польська, португальська; Р - румунська, російська; З - сербська, словацька, словенська; Т - таджицька, турецька; У - узбецька, українська, урду; Ф - фінська, французька; Х - хінді, хорватська; Ч - чеська; Ш - шведська; Е - естонська; Я - японська.

Тематики перекладів:
Технічний переклад, юридичний переклад, фінансовий переклад, переклад рекламних і маркетингових текстів, переклади в галузі харчової промисловості, сільське господарство, переклади в галузі будівництва та нерухомості, інформаційні технології, електротехніка, геологія і гірничодобувна промисловість, нафта і нафтопереробка, логістика та перевезення, машинобудування , металургія і металообробка, легка промисловість і текстиль, фізика, математика, хімія і хімічна промисловість, медичний переклад, художній переклад, історія і географія, філософія і психологія, поезія, інші галузі.

Вимоги до перекладача:
  • Володіння рідною та іноземною мовою досконало;
  • Досвід роботи перекладачем від 2 років;
  • Заповнити анкету перекладача;
  • Надіслати нам копію диплома перекладача;
  • Виконати тестове завдання.
Обов'язки:
Особисті якості перекладача:
Бажання працювати, орієнтація на результат, увага до деталей, організованість, відповідальність, самоконтроль, ввічливість.

Яка у нас оплата за переклади?
Кожен перекладач отримує стільки, скільки він вказав у себе в анкеті, або суму, про яку домовилися перед замовленням, крім випадків неякісного виконання своєї роботи.

Вакансія для репетиторів іноземних мов

Мови:
Англійська, Німецька, Польська, Французька та інші.

Вимоги до репетитора:
Володіння рідною та іноземною мовою досконало;
Досвід роботи Скайп-репетитором від 2 років;
Надіслати нам копію диплома;
Продемонструвати методику викладання по Скайпу.

Обов'язки:
  • Викладання іноземної мови по Скайпу;
  • Планування і розробка індивідуальної програми навчання іноземної мови;
  • Видача та перевірка домашніх завдань;
  • Дотримання високого стандарту якості Мінфоців;
  • Виконання додаткових вимог замовника.
Особисті якості репетитора:
Бажання працювати, орієнтація на результат, увага до деталей, організованість, відповідальність, самоконтроль, ввічливість.

Яка у нас оплата?
Кожен репетитор отримує стільки, скільки він вказав у себе в анкеті, або суму, про яку домовилися перед замовленням, крім випадків неякісного виконання своєї роботи.

Як часто репетитор отримує замовлення?
При виборі репетитора ми звертаємо увагу на інформацію, яка була вказана в анкеті репетитора, як він працює, яка вартість його послуг. Ми обираємо в основному якість і подешевше, ті, хто дорожчі, отримують менше замовлень. Репетитори, що працюють неякісно, ​​видаляються з нашої бази репетиторів іноземних мов.

Наші вакансії актуальні в наступних містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Олександрія, Красний Луч, Єнакієве, Стаханов, Костянтинівка.