Письмовий переклад

Якщо вам потрібен письмовий переклад - має сенс звернутися до нашого бюро перекладів. Адже наші фахівці впораються найкращим чином: ми працюємо з різними мовами перекладів, з абсолютно будь-якими тематиками, а також ми набираємо в штат лише самих підготовлених, професійних перекладачів. Розповімо, що потрібно буде зробити, щоб замовити письмовий переклад!

1. Пред'явіть нам оригінальний текст, над перекладом якого ми будемо працювати. Ми можемо прийняти його як по електронній пошті, так і в роздрукованому вигляді в офісі.

2. Ми здійснимо розрахунок вартості перекладу: тут будуть важливі тематика і складність тексту, кількість сторінок, чи знадобляться якісь експерти (наприклад, в області складної термінології) для залучення до роботи перекладачів, в які терміни ми повинні зробити ваш переклад.

3. Якщо ви погодитеся, ми оформимо договір на переклад і акт здачі-приймання послуг - в договорі ми уточнимо всі деталі замовлення, а оформимо його дійсно за кілька хвилин. Якщо ви працюєте з нами через Інтернет, то ми практично відразу ж надішлемо документ вам на підпис, в офісі ж відразу ж дамо підписати. Справа в тому, що у нас є всі шаблони договорів, і головне - скласти текст з потрібних, так би мовити, шматочків. Можемо працювати і без договору, якщо не вирішите, що потрібно його оформляти.

А якщо ви не погодитеся, тому що вас не влаштує вартість перекладу - забудьте про побоювання, що ми все одно переведемо текст і вимагатимемо від вас грошей. Поки ми не домовимося, робота починатися не буде.

4. Ваш текст отримає свій унікальний номер - його варто запам'ятати. Навіщо? Якщо потім ви вирішите нам зателефонувати і запитати, наприклад, про статус перекладу, то менеджер, який перекладом безпосередньо і не займається, з куди більшим успіхом проконсультує з приводу перекладу номер сімсот п'ятдесят два, ніж «у нас там книжка віршів Леоніли Мавальської» .

5. ви можете ще на самому початку вказати свої вимоги з приводу такого пункту, як оформлення перекладу. Якщо ж ви залишили це на наш розсуд, то ми оформимо переклад в класичному текстовому редакторі Microsoft Office Word.

5.1. Спочатку перекладач повинен прочитати оригінал. Якщо в тексті є складні терміни (наприклад, це технічний або медичний переклад) - скласти глосарій. Глосарій - це своєрідний словничок, яким треба користуватися при роботі над конкретним текстом. Якщо перекладач не може сам знайти всі ці слова в спеціалізованих словниках або не впевнений в точності словникового перекладу, він звертається за консультацією до експерта-фахівця. Якщо ж особливих термінів немає, то текст в будь-якому випадку потрібно прочитати, щоб усвідомити його смислове навантаження і логіку, розуміючи, як його надалі перекладати.

5.2. Починається робота над «чернеткою» перекладу, в якій не дуже важливо, чи будуть помилки або неточності. Потім перекладач уважно перечитує паралельно оригінал і чернетку, порівнюючи їх і вивіряючи. Жодна неточність не вислизне від нашого погляду, тому що переглядом тексту самим перекладачем справа не обмежиться!

6. Ми здійснюємо редагування перекладу, після чого висилаємо готовий переклад вам. Таким чином ви отримуєте абсолютно ідеальний текст, над яким працювали мінімум перекладач і редактор, максимум - ціла команда!

Звертайтеся до нашого бюро перекладів - і ви не пошкодуєте, що замовили письмовий переклад саме у нас!

Замовити письмовий переклад можна в наступних містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Олександрія, Красний Луч, Єнакієве, Стаханов, Костянтинівка.