Як проходить вивчення іноземної мови через скайп


Наша компанія пропонує вам вивчення різних мов через скайп - англійська по скайпу, німецька по скайпу, французька по скайпу, російська по скайпу, польська по скайпу або різні нші мови. І, зрозуміло, є цілий ряд деталей, які вам варто було б вивчити перш, ніж починати навчання.
Для початку варто зрозуміти, як почати процес навчання. Тут буде дуже проста послідовність:

1. Ви надсилаєте нам заявку на вивчення іноземної мови.

2. Ми підбираємо вам репетитора.

3. Ви переконалися, що веб-камера, мікрофон і програма Skype підключені і працюють ідеально.

І ось тут вже починається вступне заняття!

4. Спочатку репетитор обговорює ваші цілі й бажання - чого ви хочете? Як скоро вам потрібно говорити іноземною мовою і на якому рівні? Вам потрібна розмовна мова, або ви хотіли б сконцентруватися на якомусь конкретному напрямку - раптом хвилюють терміни з галузі медицини, юриспруденції, техніки?..

5. Потім варто з'ясувати, який у вас на даний момент рівень знань. Буде репетитор займатися з вами зі старту або вже є якась база? Для цього зазвичай проходиться усний тест.

6. Репетитор повинен підібрати для вас підручники, робочі зошити, книги і тому подібні матеріали, які відповідають вашим цілям і задачам.

7. Далі складається програма - як багато ви будете робити домашніх завдань? Скільки разів на тиждень можете займатися? Скільки плануєте встигати за урок? На базі спілкування з вами репетитор вже може зробити певні висновки про ваш рівень і здібності, і скласти навчальний план спеціально під вас.

На цьому вступне заняття закінчується, і настає час для того, щоб безпосередньо вивчати мову. Ніякої різниці між заняттями по скайпу або індивідуальними заняттями з репетитором на дому, по суті, і немає - різниця тільки в тому, що ані вам, ані викладачеві не потрібно кудись їхати, а це суттєво економить час і сили.

8. Оскільки всі підручники надаються в електронному вигляді, над читанням і перекладом ви працюєте так само, як це було б у реальному житті - у вас на екрані підручник, підручник на екрані у репетитора.

9. Що стосується усного мовлення, то заняття теж проходять абсолютно природно - ви з репетитором бачите і чуєте одне одного, а значить, просто розмовляєте.

Замовити наші послуги можна в наступних містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Олександрія, Красний Луч, Єнакієве, Стаханов, Костянтинівка.