Французька по скайпу


Французька мова - одна з основних європейських мов. Крім краси її звучання, що увійшла до приказки, її плюсом є широка поширеність. Саме тому все більша кількість людей хочуть вивчати французьку, адже знання її не тільки допомагає налагодити відповідні бізнес-зв'язку, а й, як прийнято вважати, значно підвищує шанси в спілкуванні з протилежною статтю. Неважливо, втім, з якої причини, але ви зважилися на вивчення французької. І тоді виникає питання: якими шляхами краще скористатися?

Якщо ви перебуваєте у франкомовній країні - у вас вже є ідеальне середовище для навчання. А якщо немає? Підручники і навіть диски не перевірять досить складну для нас вимову, а ходити на курси часто ніколи, особливо дорослим людям, робота яких забирає багато часу. Але ми живемо в еру технологій, і в питанні навчання вони знову приходять на допомогу. Розвиток дистанційної освіти дозволяє вивчати французьку по Skype віддалено в будь-якому зручному для вас місці. Час ви також можете вибрати самі.

Для того, щоб вивчати французьку по Скайпу, потрібно зовсім небагато:
  • Комп'ютер, планшет або смартфон - і якщо ви це читаєте, він у вас є.
  • Навушники і мікрофон - необов'язкові для планшета, наприклад. Потрібні, щоб Скайп функціонував.
  • Постійний Інтернет.
  • Власне програма Skype, що є безкоштовною.
Куди звернутися, щоб вивчити французьку мову по Скайпу

Ми пропонуємо послуги кваліфікованих репетиторів. Всі вони або мають вищу філологічну освіту, або являються носіями мови. У викладачів багатий досвід в навчанні мовам, вони володіють багатьма професійними техніками. Також наші репетитори з французької готові передати вам свій багатий досвід, постійно вдосконалюють свої знання мови і вміння їх викладати.

Методика викладання спрямована перш за все на спілкування (комунікативна методика). Говорити ви почнете з першого заняття і більшу частину уроку будете тренувати навички спілкування. Наголос робиться на розмовну французьку - загальновживані теми, вимова, ситуативна лексика. Граматику ви будете освоювати на конкретних прикладах - ні до чого заучувати мільйон непотрібних правил, як в школі. Під час уроку ви користуєтеся електронним підручником, робите завдання, обговорюєте їх з викладачем, а він вас коригує. Так проходять всі заняття з репетитором, але ви знаходитесь вдома, що значно зручніше. Репетитор з французької підбирає для вас індивідуальну програму, але від домашніх завдань все одно нікуди не дітися - самостійно ви будете прослуховувати аудіозаписи, переглядати відео, робити тести. Але робота обов'язкова, адже нам потрібна якісна французька мова, а не пара розхожих фраз.

Основні курси французької мови:

1. Загальний розмовний курс. Це французька для початківців. Він потрібен, якщо ваша мета - освоїти розмовну французьку по Скайпу, щоб не потрапити в халепу, опинившись в іншій країні. ви дізнаєтеся, як замовити жаб'ячі лапки або екскурсію на Ейфелеву вежу, як поговорити про погоду і політику з вантажником в аеропорту і безліч інших цікавих речей.

2. Фонетичний курс, орієнтований на вимову. Якщо у вас труднощі з французькою, вам нелегко вимовляти горлові звуки і взагалі незрозуміло, як зв'язати написане з почутим - цей курс для вас. І неважливо, тільки почали ви вивчати французьку, або вже знайомі з лексикою і граматикою, але цей курс допоможе вам говорити красиво, як справжній француз, і позбутися від такого, що псує все враження, акценту.

Як ми допоможемо вам вивчити французьку мову

1. Розмовна практика - говоримо, говоримо, а потім ще раз говоримо. Головна мета при вивченні французької, як і будь-якої іншої мови - це спілкування з її носіями. Тому ми робимо установку на усне мовлення, адже правопис не допоможе вам в ресторані, магазині, при спілкуванні з діловим партнером або під час флірту. ви з першого уроку почнете говорити французькою мовою, і до кінця курсу зможете вільно вести розмову на основні теми. Письмові роботи, переклади, прослуховування аудіо і відео пропонуються в якості домашнього завдання, щоб збільшити час

2. Індивідуальний підхід. Ми піклуємося про вас, так що під час вивчення французької по Скайпу саме ви призначаєте час і мету навчання. викладач на вступному уроці проводить тестування, визначаючи рівень ваших знань і обирає програму з урахуванням всіх вимог і цілей. Залежно від того, для чого вам потрібна французька мова, репетитор визначає групу досліджуваної лексики (бізнес, техніка, кулінарія, загальна лексика тощо), необхідний рівень граматики, складність курсу.

3. Ми не змушуємо вас зазубрювати граматику, а представляємо її вам як практичну необхідність - на прикладах і в конкретній розмові. Зазубрювання правил же зазвичай виключає усвідомленість того, що ми говоримо. Граматика в курсі вивчення французької по Скайпу - це комунікативна необхідність. Ми вчимо вас не просто говорити, а говорити правильно і розуміти, в чому різниця.

4. Ваша домашня робота. І цей аспект навчання безпосередньо залежатиме від вашого темпу і способу життя. Нашими домашніми завданнями ми хочемо не обтяжити, але зробити вивчення французької мови за Скайпу більш приємним. Не обов'язково в поті чола заучувати правила і розбирати тексти. Але якщо ви любите дивитися якийсь серіал, то знайдіть його у французькому перекладі, якщо любите читати твори Стендаля або Артюра Рембо - робіть це в оригіналі, адже при постановці домашнього завдання враховуються ваші смаки і переваги.

5. Якість викладання. Ми залучаємо до роботи тільки досвідчених фахівців, кожен з яких проходить перевірку на знання як мови, так і методики викладання. Досвід роботи у наших репетиторів не менше 5 років, так що вивчення французької по Скайпу буде процесом дуже приємним і цікавим, хоча відсутність складнощів ми не обіцяємо. Адже робота над собою - невід'ємна частина якісного навчання.

Щоб записатися на заняття з французької мови через Скайп:

1. На сайті заповнюєте заявку на навчання. Менеджер скоро зв'яжеться з Вами і уточнить всі необхідні дані

2. Проходите вступний урок. Це 15-30 хвилин, протягом яких репетитор визначає рівень ваших знань, ваші цілі, потреби і відповідне для вас наповнення уроків

3. Оплатіть будь-яку кількість уроків. Мінімум 3 уроки, в число яких входить безкоштовний початковий урок. Ми не обмежуємо вас рамками курсу, щоб ви самі могли усвідомити, чи подобається вам займатися і потребуєте цього.

Замовити вивчення французької мови можна в наступних містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Олександрія, Красний Луч, Єнакієве, Стаханов, Костянтинівка.