Англійська по скайпу


Онлайн-вивчення англійської мови: як це зробити за допомогою Skype?

Чи можна освоїти англійську мову онлайн, не виходячи з дому? З появою Skype це питання вирішується легко. вивчення мови таким шляхом економить час і не вимагає додаткових вкладень. Головне - прагнення до результату і правильний вибір викладача.

Всі репетитори нашого агентства - філологи з багаторічним досвідом роботи, віддані своїй справі. Фахівці постійно освоюють нові методики викладання і успішно впроваджують їх на практиці.
Кожен викладач пройшов складний відбір за кількома критеріями: рівнем володіння мовою, відповідальності, уважності, чуйності. Роботу репетиторів контролюють методисти.

Як здійснюється навчання англійській мові по Skype?

В основі викладання - комунікативна методика, спрямована на відпрацювання навичок спілкування. На це відводиться велика частина заняття - не менше за 70% уроку. Кожен теоретичний блок з лексики та граматики закріплюється на практиці в активному діалозі з репетитором.

Візуальне сприйняття матеріалу підтримується відповідними сторінками підручника. Загальна схема взаємодії з викладачем нічим не відрізняється від звичайних занять. Вона складається з кількох етапів:
  • вивчення міні-теми;
  • відповіді на запитання;
  • коригування недоліків;
  • закріплення матеріалу.
Вивчення англійської мови по Skype обов'язково включає в себе домашню роботу. Воно має на увазі прослуховування аудіо-записів, виконання тестів, закріплення навичок письма, іноді - творчі завдання. Підбір матеріалів для самостійного вивчення англійської мови здійснюється індивідуально і надаються учневі безкоштовно.

Для онлайн-занять потрібні:
  • Стаціонарний комп'ютер або ноутбук, мікрофон, навушники;
  • Безперебійний Інтернет-зв'язок;
  • Програма Skype.
Які курси англійської мови ми пропонуємо?

Ми розробили дві основні програми, спрямовані на розвиток мовних навичок англійської мови.

1. Загальний розмовний курс
Допомагає швидко вивчити англійську мову і комфортно відчувати себе в діалозі зі співрозмовником. Якщо ваша мета - грамотна мова без затримок, плутанини в граматиці і лексиці, подайте заявку на загальний розмовний онлайн-курс іноземної мови і почніть освоювати його вже сьогодні в затишній домашній обстановці по Skype.

2. Фонетичний курс
Ідеально підходить для тих, хто хоче навчитися розмовляти іноземною мовою без вираженого акценту, з правильною інтонацією. Хочете досягти гарної вимови? Фонетичний спецкурс допоможе зробити це в стислі терміни.

На яких принципах базується навчання?

1. Облік індивідуальних потреб - запорука ефективності навчання.
На першому етапі в залежності від вашого рівня підготовки і особистих побажань складається індивідуальний розклад і складається навчальна програма. викладач стежить за вашими успіхами в онлайн-вивченні англійської мови і за необхідності вносить коректування в курс, зробивши основний акцент на важливих і потрібних навичках.

2. Постійна розмовна практика - кожне заняття.
Вже з першого уроку теоретичні знання з лексики та граматики закріплюються на практиці - незалежно від рівня підготовки учня. З кожним новим заняттям навички усного мовлення удосконалюються в процесі спілкування з викладачем. У поєднанні з відповідальним виконанням домашніх завдань це швидко приносить результати.

3. Принцип доступності - основа вивчення граматики.
Зробити складне простим - одна з основних задач наших викладачів. Навчання англійській мові по Skype базується на доступній подачі матеріалу з граматики, яка закріплюється зрозумілими прикладами. Аналіз граматичних конструкцій відбувається у реальних ситуаціях. Ми категорично проти механічного зазубрювання!

4. Самостійна робота - 50% результату.
Щоб домашні завдання були не тягарем, а задоволенням, ми підбираємо їх з урахуванням вашого темпу життя, рівня підготовки, інтересів. Відповідальне виконання зазначеного обсягу завдань - важлива умова успішного засвоєння іноземної мови.

Як записатися на онлайн-уроки англійської мови?
  1. Заповніть заявку - наш менеджер зв'яжеться з вами і призначить час вступного заняття.
  2. Зустріньтеся з репетитором на вступному уроці - прийміть рішення про подальшу співпрацю.
  3. Оплатіть не менше 3 уроків по 60 хвилин - це мінімальне замовлення, куди входить безкоштовний початковий урок.
Замовити вивчення англійскої мови можна в наступних містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Олександрія, Красний Луч, Єнакієве, Стаханов, Костянтинівка.