Іноземна мова - дітям по скайпу


Зараз все популярнішим стає навчання дітей іноземним мовам не вдома у репетитора, а по скайпу. А й справді - до репетитора треба їхати, до того ж не факт, що саме в вашому місті є по-справжньому хороший репетитор. Ось і набагато простіше включити комп'ютер, запустити скайп, і дати своєму малюкові можливість займатися через екран монітора.

Є, звичайно, і свої тонкощі. Так, ми не рекомендуємо навчати дітей іноземним мовам по скайпу раніше трирічного віку - по-перше, почати варто з рідної мови, а по-друге, заняття ж тривають не менше години, як зовсім крихітний малюк всидить? Навіть якщо батьки будуть весь час сидіти поруч. А вони повинні сидіти поруч, тому що малюки до семи років самі просто не впораються. Потрібно часом перегортати сторінки на екрані, взагалі запускати розмову... Головне, щоб старший, присутній з малюком на занятті, не заважав і не втручався. А ось якщо дитині вже вісім або більше, то ми рекомендуємо "привести" її на заняття, і прийти в кінці, як мінімум щоб простежити за тим, чи записала дитина домашнє завдання. Після дванадцяти років зазвичай батьки взагалі в процесі заняття ролі не грають. І не забувайте, що вся роль, яку вони можуть і повинні відігравати - це контроль і технічна допомога! Не можна не лише перебивати - не можна і лаяти дитину за помилки, зроблені на уроці. Все, що відбувається під час заняття, залишається між малюком і його вчителем! Ви можете контролювати його домашні завдання, але не уроки з учителем. Можете і поговорити з учителем окремо, розповісти, які улюблені заняття у вашого малюка, щоб викладач продумував для нього індивідуальні методики вивчення мови.

Наших клієнтів часто цікавить: а що дитина буде вивчати на уроці? По-перше, літери. По-друге, це лексика: назви кольорів і різних предметів. І, зрозуміло, найпростіша граматика: як побудувати множину, які бувають займенники, які цифри і як їх відмінювати. Оскільки це дитина, постійно буде відбуватися повторення пройденого, інакше вона просто забуде все те, що вчила. Тому і вчитися буде досить довго, це факт. Але якщо ви будете вивчати мову паралельно зі своїм малюком — див. Вивчення мов через skype - то ви будете приблизно на одному з ним рівні, а ваше спілкування іноземною мовою дуже допоможе обом. І, звичайно, не забувайте хвалити своє чадо за всі досягнення у вивченні мови! Тоді він або вона вивчать ще більше, і будуть добре мотивовані. Чекаємо на вас і ваших дітей на наших заняттях!

Замовити наші послуги можна в наступних містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Олександрія, Красний Луч, Єнакієве, Стаханов, Костянтинівка.