Чи має сенс вивчення мови по скайпу?


Скепсис багатьох любителів "живих" уроків, що стосуються так популярного сьогодні вивчення мов по скайпу, викликав у нас бажання обдумати: чому вони сумніваються, що хорошого в уроках по скайпу, чи мають вони сенс? Спробуємо розписати по пунктах, чим добре вчити іноземну мову по скайпу.

1. Неважливо, де ви знаходитесь. Можна сидіти вдома, можна в офісі (якщо є вільний час), можна навіть зайти в кафе. Потрібен тільки комп'ютер (можна ноутбук або планшет!) зі скайпом і Інтернетом!

2. Їхати нікуди теж не треба. По-перше, не треба витрачатися на дорогу. По-друге, якщо ви живете в провінції, а найкращі вчителі, зрозуміло - у великих містах (або, може бути, взагалі за кордоном), то проблема того, що вчителі вам недоступні, відпадає. Крім того, від занять віднімається вартість оренди приміщення для навчання. І вартість занять відразу стає нижчою!

3. Заняття за комп'ютером за замовчуванням цікавіші, ніж просто заняття в класі. Наприклад, учитель абсолютно спокійно може запропонувати зазирнути на який-небудь веб-сайт, або ж поділитися тим, що відбувається у нього на екрані монітора. Тому вам будуть показувати багато цікавого, ви зможете перебувати на голосовому та відеозв'язку, набираючи те, що потрібно показати викладачеві в письмовому вигляді, в текстовому чаті. Це об'єктивно простіше, ніж сидіти за партою. До того ж ніщо не заважає під час уроку валятися на дивані або пити каву!

4. Ви можете записати розмову по скайпу. А це означає, що якщо вам буде потрібно згадати, що говорив учитель або що запитували ви - не потрібно ритися в конспектах! Просто перекрутіть відеозапис уроку на потрібне місце, і все вирішиться дуже просто.

А що стосується мінусів... Питання відсутності тактильного контакту несерйозне - візуальний же ж є, а навіщо вам тактильний контакт з учителем? Мабуть, тут тільки один пункт - ризик того, що "полетить" Інтернет. Але заняття, що зірвалося через несправний Інтернет, можна просто перенести. А ось якщо в приміщенні, де ви займаєтеся, ремонт? Або до вчителя родичі приїхали і шумлять? Проблеми бувають всюди, це норма.

Отже, яку б мову ви не вивчали - англійська мова, польська, французька або німецька мови - це має сенс спробувати зробити по скайпу. Це заощадить час, вирішить питання відстані і в цілому полегшить навчальний процес. Звертайтеся до нас за вивченням мов по скайпу - і не пошкодуєте!

Замовити наші послуги можна в наступних містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Олександрія, Красний Луч, Єнакієве, Стаханов, Костянтинівка.