Онлайн-переклад


Чи ви знаєте, що таке онлайн-переклад?

Це коли захід організовується не в реальному житті, а у віртуальному. Наприклад, конференція Skype, вебінар чи щось таке. І якщо подібного роду захід організовується мовою, іноземною для кого б то не було, цей самий хтось завжди може замовити собі онлайн-перекладача. Такі заходи і влаштовуються же ж для полегшення діяльності учасників - завдяки Інтернету, можна не їздити на конференції в інші міста і країни, а перебувати на них прямо у себе за комп'ютером. А онлайн-перекладач стане прекрасним рішенням мовної проблеми.

Які у онлайн-перекладу переваги?
  1. Ви не те що нікуди не їдете - ви і перекладача нікуди не викликаєте, спілкуючись з ним у мережі;
  2. Ви і грошей на це не витрачаєте, і вам не потрібно, наприклад, обладнання для синхронного перекладу - якщо треба, онлайн-перекладач все організує. Або ж влаштує просто усний переклад.
  3. Говорити ви можете рідною мовою, не підбираючи слова.
  4. Якщо конференція надає переклади на різні мови, то ви можете підключитися до тієї лінії, яка вам актуальна.
Як правило, онлайн-переклад застосовується в сфері бізнесу, медицини, зустрічей і освіти.

У разі бізнесу це поради директорів, будь-які ділові переговори, а також презентації для зарубіжних партнерів і клієнтів - поточних або майбутніх.

В освітній сфері це вебінари (онлайн-семінари), тренінги або курси.

Зустрічі можуть бути організовані, наприклад, шлюбним агентством для знайомства нареченої із закордонним нареченим. Спілкуватися ж якось треба - адже навіщо нареченій вчити мову, якщо вона може зовсім не зійтися з нареченим, яким би привабливим він не був на фото?

Так що користуйтеся нашими послугами онлайн-перекладу - тематика перекладу не має ніякого значення. Ми здійснимо кращий підбір перекладача! Чекаємо на вас!

Замовити онлайн-переклад можна в наступних містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Олександрія, Красний Луч, Єнакієве, Стаханов, Костянтинівка.