Вивчення мов

У наш час жодних складнощів з тим, щоб вивчати іноземні мови, вже немає. Раніше бажаючий отримати хорошу мовну підготовку повинен був шукати викладача і, можливо, їхати до того міста, в якому викладач живе. Зараз існує Skype, а значить, можна в онлайн-режимі спілкуватися з найкращими викладачами, нікуди при цьому вирушаючи - навіть не до сусіднього будинку! Просто вчитися в тій обстановці, в якій вам найкомфортніше.

А наші викладачі дійсно найкращі! Адже вони всі до єдиного ідеально підготовлені і мають дипломи викладачів, не кажучи вже про досвід викладання. З нашими фахівцями ви дуже швидко досягнете успіху у вивченні мов по скайпу!

Все, що вам буде потрібно для навчання - це комп'ютер з Інтернетом. Зрозуміло, до комп'ютера повинні бути підключені навушники або колонки, і неодмінно повинен бути мікрофон - втім, в сучасні ноутбуки все це вже вбудовано. Скайп, нагадаємо - безкоштовна програма, так що і з ним проблем не виникне. І процес навчання буде проходити саме в форматі комунікації - сімдесят відсотків часу уроку буде витрачено саме на відпрацювання навичок спілкування. Ну а граматика і лексика будуть опрацьовуватися в процесі - жодних складних граматичних завдань на зубріння не буде - все граматичні конструкції будуть введені в вашу мовну базу на конкретних прикладах.

Є і домашні завдання - тести, твори, перегляд відео та прослуховування аудіо. Всі навчальні матеріали вам підготує викладач. Взагалі у нас сповідується політика індивідуального підходу - в процесі вступного уроку ви розповідаєте викладачеві, чого конкретно хочете досягти в процесі вивченнямови, і все буде підготовлено спеціально під вас. Навіть обсяг домашніх завдань - відповідно до вашого завантаження! Ми пропонуємо вам загальний розмовний курс, що дає можливість почати вільно спілкуватися іноземною мовою, і курс фонетичний - спеціальний курс з відпрацювання безпосередньо вимови, щоб ніхто ніколи не сказав вам, що ви говорите "з акцентом".

Щоб стати нашим студентом, потрібно всього лише заповнити заявку на навчання, узгодити з менеджером дату і час саме того вступного уроку, на якому ви й будете домовлятися з викладачем, що вам, власне, потрібно. Потім пройти цей самий вступний урок (15-30 хвилин) - і оплатити мінімум три заняття (вступний урок - безкоштовний) тривалістю не менше 60 хвилин кожне. Усе! ви вчитеся у нас! І ви про це не пошкодуєте, оцінивши свій рівень знань і умінь вже після декількох уроків.

І не забувайте про такий важливий пункті, як про наші принципи викладання. Ми вже писали про них вище, але якщо ви уважно прочитаєте нижченаведений текст, навряд чи ви будете сумніватися, чи варто вчитися саме у нас.

Перший принцип. Ми ставимо собі за мету давати студентам якомога більше практики розмов. Не важливо, чи говорите ви вже на мові, що вивчається, хоч трохи або бачите алфавіт вперше - в будь-якому випадку наші викладачі будуть розмовляти з вами, нехай навіть найпростішими словами. Як лексика, так і граматика, будуть вводитися в ході розмови. Саме тому як перегляд відео та прослуховування аудіо, так і будь-якого роду письмові завдання виконуються не на уроці, а в ході домашнього завдання.

Принцип другий. Абсолютно все, що ви будете робити на уроці, буде погоджено з викладачем. Що б вам не було потрібно - викладач додасть це в курс. Якщо який-небудь тип або метод вивчення мови вам не подобається, ви можете просто відмовитися від нього, і викладач підбере саме той варіант, який вас влаштує.

Принцип номер три. Жодних правил граматики! Тільки живі приклади! Кожна граматична конструкція буде не просто пройдена, але і в деталях обговорена з точки зору, чому вона ось така з'явилася і як її тепер використовувати. Все буде легко, і ніякого зубріння!

Четвертий принцип. Зрозуміло, яким би гарним не був викладач, більшу частину роботи з вивчення мови ви виконуєте самі. Тому ніхто ніколи не дасть вам завдань додому більше, ніж ви об'єктивно зможете зробити! ви завжди можете домовитися з викладачем про обсяг і тип домашніх завдань.

І, нарешті, принцип п'ятий. Наші викладачі - це фахівці з високим рівнем кваліфікації. Нам важливо не тільки те, щоб вони добре знали мову, а й те, щоб вони по-справжньому добре викладали. У нас є методисти, які стежать за якістю роботи викладачів, і ніколи не дозволять проводити заняття тому, у кого це не виходить.

Таким чином результат навчання у нас просто не може вам не сподобатися. Звертайтеся!

Замовити вивчення мов можна в наступних містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Олександрія, Красний Луч, Єнакієве, Стаханов, Костянтинівка.