Корпоративна культура


 • Звернення до колег.
 • Місія компанії.
 • Філософія компанії.
 • Що компанія очікує від вас?
 • Що ви можете очікувати від компанії?
 • Майбутнє компанії Мінфоців.
 • Принципи роботи з клієнтами.
 • Постійне підвищення якості.
 • Обов'язкові правила.

Звернення до колег

Шановні колеги, перекладачі, репетитори іноземних мов та інші фахівці! У цій корпоративній культурі описуються принципи життя нашої компанії, які створені з однією метою - зробити це життя якомога більш правильним і продуманим як для нас, так і для наших клієнтів. Всі правила описують, в якому напрямку варто рухатися, але зробити ці рухи необхідно кожному самостійно! Будь-який перекладач, репетитор або інший фахівець може змінити або доповнити ці стандарти з моєї згоди. З повагою, Андрій Петрович.

Місія компанії

Наша місія - письмовий, усний переклад та вивчення іноземних мов, з дотриманням високого стандарту якості Мінфоців, буде привертати увагу і максимально ефективно досягати основної мети - збільшення кількості замовлень!

Для цього будуть потрібні постійні зусилля нашої команди: менеджерів, перекладачів, репетиторів та інших фахівців.

Цінностями для нас є: кваліфіковані співробітники, висока якість, любов до своєї роботи, чесність.

З цією місією ми поступово станемо лідерами перекладацьких послуг і вивчення іноземних мов, займаючи все більші частки ринку практично у всіх країнах світу!

Філософія компанії

Наша команда - це найважливіше в організації. З нами працюють цілеспрямовані фахівці своєї справи. Для цього була створена спеціальна система відбору працівників, і періодична перевірка якості, яка відсіває людей, що не відповідають нашим високим вимогам. З нами працюють тільки кращі!

Кожен наш, будь то перекладач, репетитор іноземних мов або інший фахівець, розглядається компанією як партнер і друг в одній особі, який вносить свій дуже важливий внесок у досягненні спільної мети. Ми чекаємо від кожного максимальної віддачі.

Що компанія очікує від вас?

Глобальна мета нашої компанії - стати лідерами на ринку: вивчення іноземних мов, письмових перекладів, усних перекладів на території російськомовних, англомовних, франкомовних країн. Тому ми хочемо, щоб всі наші фахівці були не просто відмінними професіоналами, а й прагнули стати кращими у своїй сфері діяльності!

Ми, перш за все, чекаємо активності, цілеспрямованості і бажання навчатися. Вітаються: бажання працювати, орієнтація на результат, увага до деталей, організованість, відповідальність, самоконтроль, ввічливість.

Ми - єдина команда, і кожен стає частиною великого єдиного цілого. Тільки працюючи разом, ми зможемо досягти поставлених цілей.

І обов'язково кожен повинен поставити собі: особисту мету «Стати кращим у своїй галузі» і спільну мету «Зробити нашу компанію кращою»!

Що ви можете очікувати від компанії?

Наша компанія цінує і поважає кожного фахівця, партнера. У свою чергу ми сподіваємося на повну взаємність з вашого боку. Ми віримо - взаємоповага дасть відмінний результат!

Всі наші фахівці є частиною великої та дружньої команди «МІНФОЦІВ». Кожен завжди може поговорити, висловити свої сумніви і невдоволення, попросити про допомогу або просто поспілкуватися по душах за чашкою чаю.

Наша компанія завжди допоможе, дасть цінну пораду і, взагалі, буде вести вас до рівня кращих у своїй сфері, що і передбачає наша мета.

Майбутнє компанії Мінфоців

Наша компанія прагне бути лідером у сфері письмового перекладу, усного перекладу та вивчення іноземних мов. Надалі ми плануємо вийти на позиції лідерів в російськомовних, франкомовних і англомовних країнах протягом 4 років (до 2020 року). Тому всі фахівці нашої компанії повинні докласти максимум зусиль у досягненні цих цілей. Разом ми досягнемо успіху! Нас будуть знати як: кращих фахівців, перекладачів і репетиторів іноземних мов, високого стандарту якості Мінфоців.

Важливо пам'ятати, що в найближчому майбутньому наш ключовий бізнес стане дуже тісно пов'язаний з Інтернетом, тому вже зараз ми робимо акцент на розвиток в області інтернету. Більшість бізнес-процесів до 2020 року будуть повністю або частково працювати через Інтернет.

Принципи роботи з клієнтами

«Мета кожного з нас - допомогти клієнту!» - Основний принцип нашої компанії в роботі з клієнтами.

Наша мета - не просто допомогти клієнтові, клієнта потрібно зробити постійним! Цього можна досягти тільки одним способом - зробити так, щоб клієнт залишився дуже задоволеним. Саме на це й повинні бути спрямовані наші зусилля.

Наші клієнти повинні відчувати максимальну увагу, високоякісне обслуговування і глибоке задоволення співпрацею з нами.

Постійне підвищення якості

Ми орієнтуємося на якість, але потрібно пам'ятати - немає межі досконалості!

Кожен з нас повинен постійно думати, як можна поліпшити нашу компанію (будь-який процес, будь-яку послугу) і, придумавши щось, - втілювати в життя! Тільки так ми будемо лідерами ринку.

Постійно зв'язуватися з клієнтами, задавати їм питання: «Що не сподобалося? Що можна поліпшити? Якою вони хочуть бачити нашу співпрацю? Чи задоволені вони нашими послугами?». Всю отриману інформацію необхідно разом аналізувати, думати, як можна поліпшити наші бізнес-процеси.

Обов'язкові правила

 • Орієнтація на ринок. Якщо фахівець мислить в форматі «аби зробити» - це не наш фахівець.
 • Керованість. Тільки те, що знаходиться під контролем, можна зробити якісним.
 • Планування. Можна домогтися якості, тільки якщо знаєш, як повинен виглядати кінцевий результат.
 • Якість - це початок. Спочатку потрібно подбати про якість, і тільки потім зробити
 • Відразу й надовго. Зроблене якісно - економить час і гроші.
 • Стандартизація. Будь-яке досягнення в якості повинно бути закріплено.
 • Почни з себе. Починай вдосконалювати те, за що ти відповідаєш особисто.