Доставка письмового перекладу

Як показує наша статистика, домінуюча більшість наших клієнтів - цілих 85% - обираючи, яким шляхом їм хотілося б отримати готовий письмовий переклад, просять надіслати переклад на електронну пошту. І це дійсно найпростіший спосіб, дуже зручний і легкий. Але бувають ситуації, коли більш актуальним та важливішим буде отримати текст в уже роздрукованому вигляді особисто в руки.

Зовсім не обов'язково для цього їхати до нас в офіс! ви можете переслати все, що завгодно, включаючи документи, за допомогою кур'єрської служби, і з її ж допомогою отримати готовий письмовий переклад з будь-якого міста України. Все, що нам буде потрібно, щоб надіслати вам готовий переклад - це ПІБ одержувача, контактний номер телефону, місто та адреса доставки (або номер складу кур'єрської служби).

А якщо треба доставити переклад до іншої країни? В такому випадку ви не зможете надіслати нам, наприклад, свій паспорт на переклад - хіба що копію, так як це офіційно заборонено. А щоб ми надіслали вам переклад кур'єрською службою або ж поштою, нам потрібні ті ж пункти, що й для відправлення по Україні, тільки 1) додайте поштовий індекс, 2) вся ця інформація буде потрібна латинськими буквами.

У будь-якому випадку перед надсиланням письмового перекладу і документів в обов'язковому порядку зв'яжіться з нашими менеджерами та узгодьте терміни і вибір конкретної служби експрес-доставки пошти або кур'єрської служби! Інакше ми просто не зможемо виконати свої зобов'язання - щоб їх виконати, їх необхідно дати.

І пам'ятайте:
  1. Наша компанія не несе відповідальність за роботу і виконання зобов'язань кур'єрськими службами.
  2. Ми не рекламуємо послуги конкретних кур'єрських служб.
  3. Ми не заробляємо на доставці ваших перекладів і документів! ви самостійно зв'язуєтеся і уточнюєте вартість відправлення у менеджера кур'єрської служби.
  4. Відправлення письмового перекладу і документів здійснюється тільки після повної оплати рахунку клієнтом.
Замовити доставку письмового перекладу можна в наступних містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Олександрія, Красний Луч, Єнакієве, Стаханов, Костянтинівка.