Глоссарії та термінологія

При перекладі вузькоспеціалізованих текстів, технічної документації або матеріалів з численною термінологією обов'язково використовують глосарій. Що він собою являє? Це спеціальний словник з перекладом термінів, які синхронізовані в алфавітному порядку - така сортування спрощує пошук потрібного слова.

Наше бюро перекладів надає послуги зі складання корпоративних глосаріїв і галузевих словників. Їхня допомога в роботі компаній безцінна: вони дозволяють уніфікувати лексику перекладу, уникнути помилок в абревіатурах і термінології.

Замовляючи глосарій термінів, можна не сумніватися, що робота буде виконана якісно і вчасно. Ми співпрацюємо з дипломованими лінгвістами та перекладачами, які не тільки професійно володіють іноземними мовами, але також мають великий досвід роботи в певній галузі знань. Замовлення глосарію термінів - кращий спосіб підвищити якість перекладу технічних, наукових, медичних документів. У словники включають:
  • терміни, їх тлумачення;
  • абревіатури;
  • спеціальні слова;
  • поширені фрази.
Глосарій спрощує не тільки роботу перекладача, але й працівників компанії. При заповненні документів можна подивитися правильне написання слова на тій чи іншій мові в словнику. Кількість помилок зводиться до мінімуму!

Коли без глосарію не обійтися?

Термінологічні різночитання, які зустрічаються в перекладі, негативно позначаються на іміджі фірми. Щоб не втратити обличчя перед клієнтами, важливо використовувати єдиний стандарт написання понять і термінів. Скласти глосарій в нашому бюро перекладів рекомендують у наступних випадках:
  • при роботі з великими обсягами технічних або вузькоспеціалізованих текстів;
  • якщо над перекладом працює команда фахівців;
  • коли компанія співпрацює з різними агентствами.
Якщо глосарій словник формується для перекладу, його ціна вже включена у вартість робіт.

Замовити глоссарії та термінологія можна в наступних містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Олександрія, Красний Луч, Єнакієве, Стаханов, Костянтинівка.